Alexandria

Give a hand: To-do
Send inn rettelser

Søk etter spill
Nøkkelord
Alexandria i tall

Kalender
Blogg-feeds
Priser
Jost-spillet

Kontakt oss
Privacy policy
Logg inn:
Velg språk:

dadeennbsv

God45 recenserar

Disse scenarier er anmeldt af God45 på det svenske forum Rollspel.nu. Søg på forummet for at finde anmeldelserne.

Scenarier

💾 "Hvordan skal vi dog nå frem til 400?" Thais Laursen Munk Viking-Con 35 (2016)
💾 A Day in the Life Mikkel Bækgaard Fastaval (2005)
💾 A Death in the Family Alex Uth Fastaval (1992)
💾 A Friend in Need  
💾 A-listen Martin Andreas Dahl Sinding Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Ad Infinitum Asbjørn Olsen Viking-Con 30 (2011)
💾 Ad ærens vej Jacob Berg
Thomas Jakobsen
Spiltræf X (1994)
💾 Adams venner Michael Erik Næsby Fastaval (2011)
💾 Afglans Kasper Risbjerg Eskildsen Fastaval (1996)
💾 Aftenstjerner Mikkel Bækgaard Fastaval (2009)
💾 Against the Night Nathan Hook Fastaval (2009)
💾 Akt V Signe Løndahl Hertel Fastaval - Mad Science (2017)
💾 Alice Nina Runa Essendrop Fastaval (2014)
💾 Aliens: Det frisiske korps Morten Greis Petersen Fakkelskov LepreCon2 (2010)
💾 Aliens: Ild og Vand Morten Greis Petersen Fakkelskov Viking-Con 21 (2002)
💾 Aliens: Kold sol Morten Greis Petersen Fakkelskov Viking-Con 27 (2008)
💾 Aliens: Morgenglorie Morten Greis Petersen Fakkelskov Viking-Con 28 (2009)
💾 All About Love Krister Sundelin Borås Spelkonvent 24 (2006)
Anakronismer Robert Jonsson GothCon XXXV (2011)
💾 Bag lukkede døre Martin Svendsen TRoA - Rock'n'Roll (2004)
💾 Bag masken Klaus Meier Olsen
Max Møller
Fastaval - Mad Science (2017)
💾 Beast Woman Returns August Undin Calcon XXV - Kalaset (2019)
💾 Berlin 1936 Björn Hellqvist GothCon XXII (1998)
💾 Bröderna Stursh resande cirkus Gunnar Söderberg
Joanna Rutkowska
GothCon XXXI (2007)
💾 Cube of Filth Jonas Olanders GothCon XLIII (2019)
💾 De Ansiktslösa - och staden av glas Björn Jacobsen
Frans Björkstam
GothCon XXXIV (2010)
💾 De hævngerrige Thor Fejerskov Jensen Fastaval - Mad Science (2017)
💾 Den femte kolonnen Robert Jonsson GothCon XXXII (2008)
💾 Den fjärde kolonnen John A. Jonsson
Robert Jonsson
Stockholms spelkonvent 2008 (2008)
💾 Den stora tårttävlingen Alexander Fahlander Sävcon XIII (2013)
💾 Det sprakar i Säven Adrian Löwander
William Westman Malmi
SnöKon (2004)
💾 Doctor Who - The Silver Subjects Elias Wiklund SävCon Lite (2015)
💾 Dr Chiantis dilemma Thorbiörn Fritzon LinCon (1998)
💾 Döden i Venedig Johan Englund
Tom Lindahl
GothCon XXII (1998)
💾 Döden vid Bromme Stenar Stefan Wallin
💾 En låda för mycket Wilhelm Person Halmicon (2004)
💾 Erindringens porte Troels Ken Pedersen Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Ett hjärta av stål Terje Nordin SnöKon (2009)
💾 Faller snö växer sten Krister Sundelin GothCon XXVII (2003)
💾 Fem-gänget räddar världen Calle Sanglert
Sus Henrikson
GothCon XXII (1998)
💾 Frostbid Thomas Jakobsen Orkon - Religion i den mørke middelalder (1999)
💾 Frygtens tid Ole Frej Christiansen
Svend Jensen
Thomas Bregnegaard Knudsen
DRF-Con (1992)
💾 Fyra StuG och en Scho-Ka-Kola Martin Annander GothCon XLIII (2019)
💾 Förrädiskt Fängelse Alexander Platon
Ulf Hartelius
GothCon XXXIV (2010)
💾 Girighet Krister Sundelin GothCon XXX (2006)
💾 Gonzo goes frantic Greger Lundstedt
Pär Magnusson
Borås Spelkonvent 7: Semper Melior (1989)
💾 Grundejerforeningen Marie Skouenborg Fastaval - Mad Science (2017)
💾 Gudeterapi Martin Andreas Dahl Sinding Fastaval - Otto in Space (2020)
Guld och gröna skogar Jörgen Åkerklint CalCon XVIII - Kulten (2012)
💾 Gustav måste dö Martin Annander GothCon XLII (2018)
💾 I betraktarens öga Janna Öström-Berg
Magnus Myrberg
Martin Svahn
SnöKon (2004)
💾 I de blindas rike Claes Sillberg
Mikael Börjesson
GothCon XXXIV (2010)
💾 I Dimma Död Mikael Börjesson GothCon XXXV (2011)
💾 I skyggen af skoven Rasmus Troelsen Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Ingen fruktan, intet hopp Magnus Lundgren
Sus Henrikson
Gothcon XXI (1997)
💾 Isabelle Lars Kaos Andresen Fastaval (1994)
💾 Isabelle Lars Kaos Andresen Fastaval - Dia de los Fastos (2015)
💾 Joan the Vampire Slayer Kristoffer Rudkjær
Mads Brynnum
Fastaval - Otto i Eventyrland (2018)
💾 Justice riders Oscar Söderström CalCon XXII (2016)
💾 Kill the Elites Jakob Thestrup Eskildsen
Niels Sangill
Stefan Larsen
Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Klenodiet i kælderen – nuttede venner i livsfare Troels Ken Pedersen Viking-Con 38 (2019)
💾 Konsten att hämnas en vampyr Jens Olsson
Johan Lejonklev
GothCon XXXI (2007)
💾 Kräftfeber Robert Jonsson LinCon (2008)
💾 Kulfanden på Tinghusevej Mikkel Bækgaard Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Lige lukt i Ragnarok Ryan Rohde Hougaard TRoA - Rock'n'Roll (2004)
💾 London Crawling Kristian Bach Petersen
Stefan Skriver Lægteskov
Vintersol (2010)
💾 London Crawling 2 Kristian Bach Petersen Vintersol (2011)
💾 London Crawling III Kristian Bach Petersen Vintersol (2012)
💾 Lugnet Tobias Persson SävCon V (2005)
💾 Lydias begravelse Daniel Benjamin Bjørn Clausen
Jesper Stein Sandal
Peter Cornelius Møller
Fastaval (2012)
💾 Laaste Døre Thomas Munkholt Fastaval (1994)
💾 Med rötterna i mörker Janna Öström-Berg
Magnus Myrberg
Martin Svahn
SnöKon (2005)
💾 Mens vi venter på bussen Simon James Pettitt Fastaval - Otto in Space (2020)
💾 Nichevo Nathalie Andersson SävCon XIV (2014)
💾 Nio systrar Krister Sundelin Borås Spelkonvent 23 (2005)
💾 Om och endast om... eller Cuius Ultima, Mr. Pettigrew Jakob Wohlert
Tobias Wrigstad
Stockholms Spelkonvent (1996)
💾 Pesten og dragen Nicklas Thorsen
Sebastian Odsgaard Kristensen
Fastaval - Otto in Space (2020)
💾 Prinsessa försvunnen - Återkomsten Jenny Silk GothCon XXX (2006)
💾 Prinsessa försvunnen! Jenny Silk
Roger Sjöberg
GothCon XXV (2001)
💾 Remember the Amazons Johannes Busted Vestergaard Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Reservoir Elves Kristian Bach Petersen Fastaval (2009)
💾 Rotteræset Kristian Bach Petersen Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Salaligan Tobias Wrigstad SydCon 9 (2000)
💾 Save Some Light for Me Evan Torner Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Själigt betalt David Jenssen Bergkvist
Terje Nordin
SnöKon (2006)
💾 Skuggor över Cragmoon David Skansholm GothCon XXXIV (2010)
Skuggstaten Robert Jonsson GothCon XXXVII (2013)
💾 Snöflodens fall Arvid Axbrink Cederholm
Jonas Ferry
GothCon XXX (2006)
💾 Staden Calle Sanglert
Sus Henrikson
SydCon VI (1997)
💾 The B-Team Lars Wagner Hansen
Matias Stuven
DRF-Con (1993)
💾 The Black Pill Tayler Stokes Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 The Book of Lilith Björn Stegerling Borås Spelkonvent 19 - Potius Sero Quam Numquam (2001)
💾 The Journey Fredrik Axelzon Fastaval (2010)
💾 Trump Stefan Skriver Lægteskov Fastaval - Otto Under the Sea (2019)
💾 Turister på villovägar, eller, Om det där är en drake måste det vara fredag Jenny Silk GothCon XXVIII (2004)
💾 Tårarnas bägare Robert Jonsson Calcon XIV - Den nya tiden (2008)
💾 Vandrar fjärran Calle Sanglert
Magnus Lundgren
Sus Henrikson
GothCon XXIII (1999)
💾 Vasen Mikkel Bækgaard Fastaval (2010)
💾 Vid fasornas fjäll Johan Berggren
Mattias Närvä
SnöKon (2009)
💾 Væk Klaus Meier Olsen Fastaval - Otto i Eventyrland (2018)
💾 Yukikaze: Blodshämnd Jenny Barkestedt
Krister Sundelin
GothCon XXXII (2008)
💾 Zigernarnas jul Emmelie Nordström Sävcon XIII (2013)
💾 Ödets Spjut Elias Wiklund SävCon XVI (2017)

Lenker



Send inn rettelser om denne siden