Alexandria

Om Alexandria
Send inn rettelser
Kontakt oss

Søk etter spill
Nøkkelord
Alexandria i tall

Kalender
Jost-spillet
Blogg-feeds

Priser

In English
Logg inn:
Velg språk:

daennbsv

Fastaval - Otto Under the Sea (2019)

Fastaval - Otto Under the Sea

Sted: Mariagerfjord Gymnasium og Hobro Idrætscenter, Hobro
Dato: 17. - 21. april 2019

Del av: Fastaval

Om kongressen:

Æresgæst: Shut Up & Sit Down.

Scenarier:

💾 2028 Katrine Wind
💾 A-listen Martin Andreas Dahl Sinding
💾 Black Metal Live 2: Froztbitten Thunder Edition Benjamin S. Jørgensen
Milton Felice Brambati Lund
Brev fra Noctus Ryan Rohde Hougaard Hinterlandet
💾 Cyberpunk: Umenneskelighed Mads Egedal Kirchhoff Hjemmelavet
💾 De forunderlige Tina Heebøll Arbjørn
Nina Runa Essendrop
💾 Den trettende gang Anne Vinkel
Drillehobbitter Johannes Busted Vestergaard
En enkelt klausul Paul Hartvigson
Keith Herber
Call of Cthulhu 4th Edition
Endnu en elefant fik sin snabel Dorthe Nielsen
💾 Erindringens porte Troels Ken Pedersen
Forældrerådet Tore Vange Pedersen
💾 Ghostbuster by Gaslight Muriel Algayres
Horden Jorgo A. Larsen
💾 I skyggen af skoven Rasmus Troelsen
💾 Kill the Elites Jakob Eskildsen
Stefan Larsen
Niels Sangill
Shadowrun
💾 Kulfanden på Tinghusevej Mikkel Bækgaard
💾 MIA Lasse Arnsdorf Pedersen
💾 Mod bunden af flasken Nicolai Strøm Steffensen
Ole og de magiske hækdyr Stefan Skriver Lægteskov
💾 Operation Eclipse Troels Andersen Kjær
💾 Paladins lampe Kristoffer Apollo
Christian Savioli
Systemløst
Pirates of Zabor II - Det sunkne tempel Jens Thorup Rasmussen
Post Haste Lars Kroll
Anne Vinter Ratzer
💾 På sporet af vanvid Louis Martinus Kehlet
💾 Påske - en tragedie Tim Slumstrup Aunkilde
💾 Queen Bees Thor Fejerskov Jensen
Marie Wolfsberg Oscilowski
💾 Remember the Amazons Johannes Busted Vestergaard Eget system
💾 Rotteræset Kristian Bach Petersen
Rædslen fra Månetårnet Morten Greis Petersen Fakkelskov
💾 Samsara Jacob Schmidt-Madsen Systemløst
💾 Save Some Light for Me Evan Torner
💾 Sjælehvisker Mette Finderup
💾 Solen skinner altid i Rom Henrik Dithmer
💾 Sort påske Terese M. O. Nielsen Dungeon World
💾 Spejlenes mester Elias Helfer
💾 Stockholmsyndrom Kamilla Kate Brichs
Terrorist eller frelser? Bjarne Annesen GURPS
💾 The Abortionists Jon Cole
Kelley Vanda
💾 The Black Pill Tayler Stokes
The League Cecilie Hornstrup Nemeth
Ida Mia Thylstrup
💾 The Truth About Eternity Clio Yun-su Davis
💾 Thorvald Stauning – Varulvejæger Kristian Bach Petersen Eget system
To the Bitter End Bjarke Pedersen
Lizzie Stark
💾 Tramuntana Rasmus Høgdall Mølgaard
💾 Trauma Ward Mo Holkar
💾 Trump Stefan Skriver Lægteskov
Under My Skin Emily Care Boss Live Jeepform
💾 Wolfenstein 1950 Mikkel Bistrup Andersen

Brettspill:

50 Clues: De dødes pendul Jeppe Norsker
💾 Arena Mechs Peter Just Jensen
💾 Automata Andreas Frisch
Behemoth Morten Brøsted
Bodensee Tourismus Andreas Esbech
💾 Checkpoint Rally Jesper Kjær
Cover Blown! Holger Borum
Carl Johan Hanberg
Jonas Hingeberg Ruge
Mathias Munk Ulrich
💾 Cumulus Johannes Følsgaard
💾 Eldritch Arkham Vincent van der Zwaag
💾 Exoplanet Colony Juan Pablo Vargas Seguel
Flick Race Simon Konski
Jeppeh Olsen
Fog of Love: Midlife Crisis Jacob D. Jaskov
💾 Illumuffinati Peter Møller
Mice & Dragons Romain Caterdjian
Mudita Mads Fløe
Allan Kirkeby
💾 Parasite Uffe Thorsen
Party Survival Niklas Høøk
💾 Scion Ryan Rohde Hougaard
Storm Chasers Dan Halstad
💾 Tenure Tournament Aske Severin Juul Christiansen
Jakob Givskud
💾 The Machine Kasper Lapp
The Planets Are Revolting! Matthew Nadelhaft
💾 The Two Princes Martin Bødker Enghoff
💾 Whirling Witchcraft Erik Andersson Sundén

Priser:

Æresottoen

Joan Zenia Juhl Hansen [+]
Ole Sørensen [+]
Sofie Liv Støvelbæk [+]
Troels Ken Pedersen [+]
Nynne Søs Rasmussen [+]

Bedste Innovation

Parasite [+]
Eldritch Arkham [+]
Mice & Dragons [+]
Storm Chasers [+]
The Two Princes [+]

Bedste Brætspil

Whirling Witchcraft [+]
Parasite [+]
Storm Chasers [+]
The Machine [+]
The Two Princes [+]

Bedste Scenarie

I skyggen af skoven [+]
De forunderlige [+]
Erindringens porte [+]
Kulfanden på Tinghusevej [+]
Rotteræset [+]

Juryens Specialpris

Cyberpunk: Umenneskelighed [+]
Save Some Light for Me [+]
Sjælehvisker [+]
The Abortionists [+]
To the Bitter End [+]

Bedste Fortælling

De forunderlige [+]
Erindringens porte [+]
I skyggen af skoven [+]
Kulfanden på Tinghusevej [+]
Stockholmsyndrom [+]

Bedste Roller

Save Some Light for Me [+]
De forunderlige [+]
I skyggen af skoven [+]
Remember the Amazons [+]
Rotteræset [+]

Bedste Virkemidler

Rotteræset [+]
De forunderlige [+]
Erindringens porte [+]
Queen Bees [+]
The Black Pill [+]

Bedste Formidling

I skyggen af skoven [+]
Kulfanden på Tinghusevej [+]
Queen Bees [+]
Rotteræset [+]
To the Bitter End [+]

Den Gyldne Svupper

Gustav Winkel og Thorleif Adler
Louise Beck
Benedicte Würtz Uhrenholt

Deltagernes pris

Queen Bees
(Andenplads)
I skyggen af skoven
(Tredjeplads)

Game Rush

Mimirs brønd

Det Gyldne Æg

The Labyrinth of the Full Moon

Arrangører

Aftensmadsansvarlig Mikkel Bistrup Andersen
App-udvikler Troels Thylstrup
Babylounge Denise Brødløs Færge
Brætspilsansvarlig Morten Lund
Brætspilsansvarlig Max Møller
Brætspilsansvarlig Kåre Torndahl Kjær
Brætspilsansvarlig Tina Christensen
Brætspilscafe Morten Andersen
Brætspilsdommer Lars Wagner Hansen
Brætspilsdommer Sofie Støvelbæk
Brætspilsdommer Henrik Krøjmand
Brætspilsdommer Jeppe Ørsøe Johansen
Brætspilsoverdommer Morten Andersen
Bunker Andreas Ravn Skovse
Bunker Marie Wolfsberg Oscilowski
Bunker Anne Serup Grove
Bunker Martin Lindhardt
Bunker Ole Sørensen
Bunker, aktivitetsansvarlig Kathrine Abel
Bunker, kommunikationsansvarlig Laura Gerlev Hansen
Butiksansvarlig Poul Thomsen
Café Pia Wiid Jakobsen
DB Commander Lasse Küchenthal
DB N/K Lisa Iversen Damm
DB N/K Anders Larsen
El Ansvarlig Mikkel West
Fastaval Junior Maya Krone
Fastaval Junior Mette Finderup
FastaWar Asbjørn Odsten Boel Christensen
General Mads Havshøj
Hjemmeside Ann Kristine Eriksen
Hjemmeside Katrine Kavli
Holdlægning Simon Steen Hansen
Holdlægning Anders Frost Bertelsen
Info Boss Karen Bech Sørensen
Info Boss Rebecca Møller Alkjær
IT og Kommunikation: Twitter Peter Brodersen
Kaffekro Danni Rune
Kaffekro Frederikke Sofie Bech Høyer
Kiosk Benjamin Engel-Andreasen
Kiosk Peter Just Jensen
Kontakt til int. delt. Cheresse Burke
Levnedsmiddel kontrol Mette Markert
Morgenmadsansvarlig Sommer Sommer
Opsætning Christian Kierans
Opsætning Amalie Holmstrøm Sichlau
Opsætning Marcus Pedersen
Opsætning Benjamin Steen Bohnstedt
Opsætning Mathias Østrup Jensen
Opsætning Tanja Brøchner-Nielsen
Optæller Anders Gerlev Hansen
Otto fest Natascha Lerche-Jensen
Ottodommer Marie Skouenborg
Ottodommer Kristoffer Rudkjær
Ottodommer Jeppe Bergmann Hamming
Ottodommer Anna Sigrid Pii Aunkilde
Ottodommer Anders Troelsen
Ottofest - festkommandør Daniel Møbjerg
Ottofest - Festmarkskal Natascha Lerche-Jensen
Ottofest - Rum-design Hilde Amalie Koch
Ottofest - Stream Jost L. Hansen
Ottofest - Stream Tora de Boer
Ottofest - Stream Simon Andersen
Ottofest - Teknikansvarlig Rasmus Teilmann
Ottofest - Vært Frederikke Piil
Ottofest - Vært Bjørn-Morten Vang Gundersen
Ottooverdommer Nynne Søs Rasmussen
Ottoproduktion Sigrid Stenkilde Lynæs
Scenarieansvarlig Niels Jensen
Scenarieansvarlig Louise Floor Frellsen
Scenarieskrivningskonkurrencedommer Mads Egedal Kirchhoff
Scenarieskrivningskonkurrencedommer Kamilla Kate Brichs
Scenarieskrivningskonkurrencen Thais Laursen Munk
Speaker (Sådan får du dit brætspil udgivet) Jacob D. Jaskov
Speaker (Sådan får du dit brætspil udgivet) Asger Harding Granerud
Speaker (Sådan får du dit brætspil udgivet) Tina Christensen
Speaker (Sådan gør du din idé til et brætspil) Asger Harding Granerud
Spillederansvarlig Thor Fejerskov Jensen
Spillederansvarlig Sofie Falk
Tema/Wear Kamilla Kate Brichs
Tema/Wear Denise Brødløs Færge
Tema/Wear/Grafiker Ferdinand Brødløs
Trucker Frederik Feldbak
Trucker Victor Clasen
Tryghedsvært Signe Løndahl Hertel
Tryghedsvært Joan Zenia Juhl Hansen
Tryghedsvært Lars Kroll
Tryghedsvært Astrid Sigaard Andersen
Tryghedsvært Søren Lyng Ebbehøj
TV - Pingvinstuen Gustav Eliasson
TV - Pingvinstuen Ann Kristine Eriksen
TV - Pingvinstuen Jonas Zimsen
TV - Pingvinstuen Morten Jaeger
TV - Pingvinstuen Louise Amalie Juul Sønderskov
TV - Pingvinstuen Frederik Elmquist-Clausen
TV - Pingvinstuen Klara Rotvig
TV - Pingvinstuen Frederik Nissen
TV - Pingvinstuen Mads Jøns Frausig
Æresgæstansvarlig Jakob Givskud
Æresottodommer Martin Horn Pedersen
Æresottodommer Maja Toft Løvbakke
Æresottodommer Tim Slumstrup Aunkilde
Æresottodommer Louise Amalie Juul Sønderskov
Æresottodommer Ann Kristine Eriksen
Æresottodommer Bo Thomasen
Æresottooverdommer Peter Lind


Send inn rettelser om denne siden