Alexandria

Om Alexandria
Send inn rettelser
Kontakt oss

Søk etter spill
Nøkkelord
Alexandria i tall

Kalender
Jost-spillet
Blogg-feeds

Priser

In English
Logg inn:
Velg språk:

daennbsv

Fastaval (2009)

Fastaval

Sted: Skæring Skole, Århus
Dato: 8. - 12. april 2009

Del av: Fastaval

Om kongressen:

Band om søndagen: Valravn

Last ned

PDF Programmet (4,9 MB)

Scenarier:

💾 ... and Good Riddance! Malik Hyltoft Apocalyze
💾 Aftenstjerner Mikkel Bækgaard
💾 Against the Night Nathan Hook Live
💾 And Not to Yield Nathan Hook Live
Blackrocks undergang Anders Højsted D&D 3rd Edition (3.5)
Boxen Jakob Eskildsen
Jesper Lindhard
Live
Den sande historie Katrine Lynge Egholm
Julius Larsen Seerup
Det sidste møde Niels Smed Jensen
Lars Occhionero
Live
💾 Dragens Dom Mette Finderup Hjemmelavet
Dune - Huset Atreides' fald Søren B. Kristensen Systemløst
💾 Dyst Anders Frost Bertelsen
Morten Hougaard
Kristoffer Rudkjær
Hjemmelavet
💾 Dødens Skygge Jacob Berg
Thomas Jakobsen
Systemløst
💾 En brist i troen Morten Jaeger
💾 En ridders fortælling Louise Floor Frellsen
💾 Eventyrvogterne Kasper Lapp
Fat Man Down Frederik Berg Jeepform
Fem4: Krybbespil Stig Laursen Systemløst
💾 Happy Ends Tobias Wrigstad Jeepform
💾 Happy Hour Andrea Castellani Live
💾 Imperiet Lars Kaos Andresen
Anders Frost Bertelsen
Claus Kliplev Jacobsen
[…]Frederik J. Jensen
Olle Jonsson
Thais Laursen Munk
Morten Greis Petersen Fakkelskov
Kristoffer Rudkjær
Martin Svendsen
René Toft
Johannes Busted Vestergaard
Warhammer Fantasy Roleplay
💾 Intet hjem - tusind stjerner Regitze Illum Live
💾 Jagten Ask Agger Via Prudensiae
💾 Kreativ klasse Klaus Meier Olsen Systemløst
Mouse Guard (Fastaval 09) Peter Dyring-Olsen Mouse Guard
💾 Nangijala Uffe Thorsen
💾 Paladins lampe Kristoffer Apollo
Christian Savioli
Systemløst
💾 Perker Troels Bording
Stefan Skriver Lægteskov
💾 Poppenfest! Henrik Vedholm Warhammer Fantasy Roleplay 1st. edition
Raven – Claw and Beak Tomas H.V. Mørkrid
💾 Reservoir Elves Kristian Bach Petersen D&D 3.5
Români: Et nyt liv, fra bunden Anca Burescu
Andrea Castellani
Live
💾 Skygger over Danmark Mads Brynnum Call of Cthulhu
💾 Slægten Lars Kaos Andresen Fusion (setting)
💾 SystemPerfekt Simon James Pettitt Live
💾 Three Pierpaolo Zoffoli Live
💾 Tortur Troels Ken Pedersen
Under My Skin Emily Care Boss Live Jeepform
💾 Unterirdisch Tonni Frydendahl Basic Roleplaying

Priser:

Bedste Virkemidler

Dyst [+]
Fat Man Down [+]
Happy Ends [+]
Kreativ klasse [+]
SystemPerfekt [+]

Bedste Formidling

Kreativ klasse [+]
Dyst [+]
Fat Man Down [+]
Happy Ends [+]
Reservoir Elves [+]

Bedste Fortælling

Tortur [+]
Dyst [+]
Under My Skin [+]
En ridders fortælling [+]
Aftenstjerner [+]

Bedste Scenarie

Reservoir Elves [+]
Dyst [+]
Fat Man Down [+]
Tortur [+]
Imperiet [+]

Bedste Roller

Intet hjem - tusind stjerner [+]
Tortur [+]
Slægten [+]
Reservoir Elves [+]
Imperiet [+]

Juryens Specialpris

Imperiet [+]

Publikumsprisen

SystemPerfekt
(Andenplads)
Tortur
(Tredjeplads)

Æresottoen

Jesper Wøldiche [+]
Morten Greis [+]
Claus Raasted Herløvsen [+]
Lars Kaos Andresen [+]
Martin Svendsen [+]

Den Gyldne Svupper

Ninna "Stribe" Glatved Brink [+]
Kristoffer Thurøe [+]
Rene fra kiosken [+]
Eline Crossland [+]

Arrangører

Avis Simon James Pettitt
Avis Sally Khallash
Avis Helle Løyche
Banket Sally Khallash
Bar Kenneth Juhl Hansen
Brætspilscafe Morten Andersen
Bunker Katrine Lynge Egholm
Bunker Signe Johannesen
Bunker-substitut Arn Lehrmann
Bunker, aktivitets-ansvarlig, internationale Ulrik Lehrskov
Bunker, økonomi Bo Thomasen
Cafe Sigrid Stenkilde Lynæs
Cafe Jannick Raunow
Cafe Ida Kirstine Jensen
Cafe Anders Labich
Cafe Rikke Julie Astrup Larsen
Dag 5 Tobias Demediuk Bindslet
El-ansvarlig Mads Havshøj
GDS Marie Rosenørn
General Jost L. Hansen
Holdlægning Anna Sigrid Pii Aunkilde
Holdlægning Tim Slumstrup Aunkilde
Info Bjarke Thomsen
Info Daniel Zaza
Info Elias Helfer
Info Marie Holm-Andersen
Info Sean Geggie
Info Jesper Veje Walton Simonsen
Info Simon Jensen
Info, bunker Nicoline Bro
Info, database Peter Lind
Info, skilte Oliver Nøglebæk
Info, troika Andreas Ravn Skovse
Info, troika Ole Sørensen
Info, wearansvarlig Anders Gerlev Hansen
Infomor Anne Serup Grove
Internationale Luisa Carbonelli
Internationale Frederik Berg
IT/Web Lars Nyberg
IT/Web Martin Svendsen
IT/Web Peter Brodersen
IT/Web Kristoffer Mads Sørensen
John TV Jakob Ponsgård
Kiosk Astrid Sigaard Andersen
Kiosk Anders Midtgaard
Kiosk Charles Bo Nielsen
Kiosk Jonas Schwartz Thomsen
Kiosk Juliane Mikkelsen
Kiosk Mette Holt Andersen
Kiosk Niels Christian Trude
Kiosk Thomas Riemenschneider
Kiosk Lasse Küchenthal
Køkken Terese Damhøj Andersen
Live Martin Horn Pedersen
Location Nicoline Bro
Ottodommer Jonas Arboe Harild
Ottodommer Mike Ditlevsen
Ottodommer Peter Fallesen
Ottodommer Anne Vinkel
Ottooverdommer Kristoffer Apollo
Ottoproduktion Mads Havshøj
Program Lars Kaos Andresen
Rollespil Frederik J. Jensen
Rollespil Christina Vedel-Smith
Scenariedistribution Kenneth Mikkelsen
Scenariedistribution Thomas Hansen
Service Søren Parbæk
Transport Jesper Lindhard
Tryk Jacob Thomasen
Æresottodommer Malik Hyltoft
Æresottodommer Brian Rasmussen
Æresottodommer Kristoffer Apollo
Æresottodommer Peter Brodersen

Lenker

Fastavals hjemmeside: http://fastaval.dk/



Send inn rettelser om denne siden