Om Alexandria
Give a hand: To-do
Send inn rettelser

Søk etter spill
Nøkkelord
Alexandria i tall

Kalender
Blogg-feeds
Priser
Jost-spillet

Kontakt oss
Privacy policy
Logg inn:
Language icon Velg språk:

dadeennbsv

Fastaval - Føniks' genopstandelse (2022)

Fastaval - Føniks' genopstandelse

Sted: Mariagerfjord Gymnasium, Hobro, Danmark
Dato: 13. - 17. april 2022

Del av: Fastaval

Om kongressen:

Tema: Føniks' genopstandelse

Æresgæst: Jonas Begtrup-Hansen

Scenarier:

💾 A Plague Among Us Moyra Turkington
💾 Agents of S.H.I.E.L.D: As Time Goes By Lars Kroll
💾 Ahriman Henrik Dithmer
Artemisia Ann Kristine Eriksen
De Dødes Ø Jens Thorup Rasmussen
Den Forsvundne Mundharpe Dorthe Nielsen
Den fortabte fane Martin Andreas Dahl Sinding
💾 Den Gamle Gedde Mikkel Bækgaard
Den sidste dør Mikkel Bistrup Andersen
Den sidste phønix Simon James Pettitt
Diamond 20 Kyle Latino
Evan Torner
Drømmen om Intet Piotr Zbigniew
Ellekongen Lars Kaos Andresen
💾 En dårlig fabel Ingrid Kaaber Pors
💾 Encore Ras Bolding
Jeppe Bergmann Hamming
Maria Bergmann Hamming
LARP
💾 Festivalfortællinger Anne Vinter Ratzer
💾 Glamourous Night Jon Cole Ars Magica Setting
💾 Gode Personlige Forhold Troels Ken Pedersen
Grauballemandens Forbandelse Thor Fejerskov Jensen
Marie Wolfsberg Oscilowski
Gruks skat Jonas Begtrup-Hansen
Lars Grønbech Kirkeby
Helteliv
How's mum doing Mo Holkar
Influencer Extortion August Palving Blauner
Pil Koch Gregersen
Kluddermor Bjørn-Morten Vang Gundersen
Labyrint Stefan Skriver Lægteskov
💾 Magtens lænker Lars Kroll
💾 Mama Kat Jones
💾 Morguls grav Ryan Rohde Hougaard Hinterlandet
My Alien Mind Asbjørn Olsen
Noahs Ark – resurrection Bjarke Vennerstrøm Annesen
Kjartan Annesen
💾 Olympus Jamboree Elias Helfer
Oppe i Norge… Tim Slumstrup Aunkilde
💾 Paninaro Oliver Nøglebæk
Kristian Bach Petersen
Rebellion Bridge Frida Sofie Sterten Jansen
💾 Rød, Blå, Gul, Grøn Terese M. O. Nielsen
Skeletbasker Johannes Busted Vestergaard
Skrevet i stjernerne Ingrid Kaaber Pors
💾 Soldat 327 Rasmus Lyngkjær
Song of Simon Tor Kjetil Edland
Danny Meyer Wilson
Stakkels Bergman Frederik Berg
Rasmus Høgdall Mølgaard
💾 Tidevandet Sebastian Nemeth
Trolden & troldmanden – Eventyret om den hellige gral Daniel Benjamin Bjørn Clausen
💾 Under et gymnasium i Jylland Michelle Vang Aagaard
What would Selma do Fia Idegård
Anna Westerling
💾 Zâr Henrik Dithmer
💾 Ørkenvandring Johannes Busted Vestergaard

Brettspill:

50 Clues: Escape the Blast Zone Jakob Bang
Jeppe Norsker
Antasia Otto Plantener Jensen
💾 Attack Right Jonas Rønn Bohnsen
Christian Irming Friis Buhl
💾 Bisonspillet Morten Blaabjerg
Capital Pax Meier
Fairytale Forest Martin van Rossum
Feed The Beast Pax Meier
💾 Forest Run Nikolaj H. Christensen
Kenneth Lenander
Gertrudes Værelse Rikke Munchkin Sørensen
💾 High Rise Hustle Katie Tam
Vanessa Tam
Hunters in the mist Tobias Alban Nielsen
Kroket - a cardboard game Mads Havshøj
Movie Mogul Max Møller
My Little Pony Lærke Havshøj
Mads Havshøj
Orbit Troels Vastrup
💾 Penguin Pirates Bjarke Thomsen
💾 Politeia Nicholas Hjelmberg
Politique Felix Baran
💾 Pushin' Dice: Deities of the Old Kingdom Tobias Olsson Grahn
Road trip with a vampire Allan Kirkeby
Rolling Trolls Morten Månsson
Rumkaravanen Allan Kirkeby
💾 Silent Planet Peter Møller
💾 Sold Out Otto Plantener Jensen
💾 SP4x Morten Brøsted
💾 Stellar Scramble Søren Brandborg
Mark Elsdon
💾 Tangle Felix Falk
💾 The Slimy Slippery Rat Slope Maila Persson
💾 Transylvanian Lottery Chris Backe
Witch Hunt Kasper Christiansen
Kåre Storgaard
💾 Wolves on the Hunt Bastian Borup

Priser:

Æresottoen

Alex Uth [+]

Bedste Brætspil

Wolves on the Hunt [+]
Attack Right [+]
Stellar Scramble [+]
The Slimy Slippery Rat Slope [+]

Bedste Innovation

Capital [+]
High Rise Hustle [+]
Silent Planet [+]
The Slimy Slippery Rat Slope [+]

Bedste Formidlede Brætspil

Stellar Scramble [+]
Attack Right [+]
Sold Out [+]
Pushin' Dice: Deities of the Old Kingdom [+]

Juryens Specialpris

A Plague Among Us [+]
Diamond 20 [+]
Grauballemandens Forbandelse [+]
Stakkels Bergman [+]

Bedste Scenarie

Ørkenvandring [+]
Den Gamle Gedde [+]
Encore [+]
Morguls grav [+]
Zâr [+]

Bedste Roller

Den Gamle Gedde [+]
A Plague Among Us [+]
Den fortabte fane [+]
Zâr [+]
Ørkenvandring [+]

Bedste Virkemidler

Ørkenvandring [+]
Den fortabte fane [+]
Den Gamle Gedde [+]
Zâr [+]
Encore [+]

Bedste Fortælling

Den Gamle Gedde [+]
A Plague Among Us [+]
Agents of S.H.I.E.L.D: As Time Goes By [+]
Morguls grav [+]
Ørkenvandring [+]

Bedste Formidling

Den Gamle Gedde [+]
Den fortabte fane [+]
Encore [+]
Morguls grav [+]
Ørkenvandring [+]

Det Gyldne Æg

Game Rush

Den Gyldne Svupper

Q
Lars Vilhelmsen
Rikke Hartbo

Deltagernes Pris, Brætspil

Penguin Pirates [+]
(Førsteplads)
Hunters in the mist
(Delt tredjeplads)
Capital
(Delt tredjeplads)

Deltagernes Pris

Encore
(Førsteplads)
Den fortabte fane
(Delt andenplads)
Zâr
(Tredjeplads)

Arrangører

Ansvarlig for øvrige aktiviteter Poul Thomsen
Babylounge Ida Mia Thylstrup
Brætspilsansvarlig Max Møller
Brætspilsansvarlig Kåre Torndahl Kjær
Brætspilsansvarlig Allan Kirkeby
Brætspilsansvarlig Tina Christensen
Brætspilsottodommer Mads Fløe
Brætspilsottodommer Kathrine Abel
Brætspilsottodommer Danny Meyer Wilson
Brætspilsottodommer Rikke Munchkin Sørensen
Brætspilsottooverdommer Sofie Liv Støvelbæk
Bunker Hilde Amalie Koch
Bunker Ole Sørensen
Bunker Sofie Falk
Bunker Tim Slumstrup Aunkilde
Bunker Henrik Krøjmand
Fastaval Junior Anne Vinter Ratzer
Fastaval Junior Mette Markert
Fest-vært Niels Forsberg
Festansvarlig Troels Thylstrup
Fotograf Johannes Madsen
Game Rush Mads Fløe
Game Rush dommer Asger Harding Granerud
Game Rush dommer Jeppe Norsker
General Karen Bech Sørensen
General Rebecca Møller Alkjær
Grafik og Wear-ansvarlig Denise Brødløs Færge
Grafiker Ferdinand Brødløs
Grafiker Mia Bødker Nissen
Grafiker Michelle Munk Frederiksen
Grafiker Sebastian Nemeth
Grafiker og medansvarlig Ida Mia Thylstrup
Hjemmeside og Kommunikation Ann Kristine Eriksen
Holdlægger Anders Frost Bertelsen
IT og tilmelding Mikkel Westh
Kiosk Mads Karlov
Kiosk Rasmus Lyngkjær
Miljøgruppe Benjamin Engel-Andreasen
Ottodommer Signe Løndahl Hertel
Ottodommer Mads Brynnum
Ottodommer René Toft
Ottodommer Anders Frost Bertelsen
Ottodommer Nicolai Strøm Steffensen
Ottooverdommer Tina Heebøll Arbjørn
Ottoproduktion Mads Havshøj
Scenarieansvarlig Mads Egedal Kirchhoff
Scenarieansvarlig Marie Skouenborg
Scenarieskrivningskonkurrencen - Dommer Amalie Holmstrøm Sichlau
Scenarieskrivningskonkurrencen - Dommer Mikkel Bistrup Andersen
Scenarieskrivningskonkurrencen - Overdommer Ingrid Kaaber Pors
Speaker (Brætspil som produkt) Jeppe Norsker
Speaker (Brætspil som produkt) Jacob D. Jaskov
Speaker (Brætspil som produkt) Asger Harding Granerud
Spillederansvarlig Marie Wolfsberg Oscilowski
Spillederansvarlig Thor Fejerskov Jensen
Tryghedsvært Lars Kroll
Tryghedsvært Joan Zenia Juhl Hansen
Tryghedsvært Jesper Wøldiche
Tryghedsvært Maya Krone
Tryghedsvært Johannes Busted Vestergaard
Tryghedsvært Jeppe Nybo Jørgensen
TV Noah Lynge Adkins
TV Amalie Holmstrøm Sichlau
TV Emma Drews
TV Tobias Konrad Nielsen
TV Søren Walmsley
TV Martin Andreas Dahl Sinding
TV Finian Westergaard
TV og Ottofest Simon Toftgaard Andersen
Ungdom Mikkel Bistrup Andersen
Æresottodommer Jakob Ponsgård
Æresottodommer Mads Havshøj
Æresottodommer Marie Wolfsberg Oscilowski
Æresottodommer Kathrine Abel
Æresottooverdommer Andreas Ravn Skovse
Økonomi Andreas Ravn Skovse


Send inn rettelser om denne siden